ТОП-5 фантастичних рекордів «Лего»

Колосальна популярність іграшкової продукції Lego зумовлена чималою кількістю переваг.  Втім, беззаперечна формула успіху – коли звичайна дитяча іграшка переростає у справжні дорослі ігри – зі своїми перемогами та поразками. Масова культура знає чимало неймовірних рекордів, поставлених за допомогою пластикових лего-цеглинок.

Про найяскравіші з них – далі, а самі деталі для ставлення своїх особистих рекордів шукайте на сайті lvbrick.com.ua

Рекорди поставленні за допомогою конструкторів легоПочнімо із славнозвісного угорського рекорду. Найвищу у світі вежу із  побудували в Будапешті у 2014 році. Так, у центрі міста прихильники спорудили конструкцію висотою 34,76м. Вежа тримається на металевому стержні. Не обійшлося без улюблених символів – в середину конструкції вмонтований кубик Рубика, який, до слова, винайшов угорський скульптор та архітектор Ерне Рубік.

ТОП-5 фантастичних рекордів «Лего»Втім, уже через рік рекорд побили італійці. У Мілані волонтерськими стараннями збудували вежу висотою 35,5 метрів. Процес створення пластикової будівлі був  і справді масштабним – до роботи було залучено близько тисячі волонтерів, які за 5 днів змайстрували потрібну конструкцію. Відтак, наступним рекордсменам доведеться подолати позначку «35 метрів».

 

 

найбільша залізниця з Лего

У книзі рекордів є місце і для найбільшої в світі залізниці із деталей «Lego».  Офіційно рекорд належить Генріку Людвігсену із Данії. Для реалізації проекту лего-цеглинки надсилали зі всього світу. В результаті, команді із 80 осіб вдалося скласти залізницю із 100 тисяч деталей. Довжина дороги – 4 км. Під час презентації «іграшкового дітища» Залізницею цілих 4 години курсував спеціальний поїзд.

Зовсім нещодавно до Книги рекордів Гіннеса потрапив і найбільший в світі будинок на колесах. Звичайно ж, із кубиків «Лего». Так, за 12 місяців відчайдушні фанати створили будівлю із 215 158 цеглинок. Висота кемпера – 2,2м. Що цікаво, всередині будинку є справжнє освітлення, а також холодильник, ліжко, стіл, предмети декору із цеглинок Лего, які вражають своєю відмінною деталізацією. Таким чином, у жовтні 2015 року пластиковий будинок на колесах став новим офіційним рекордом.

Ентузіасти також не оминули мистецтво. Під керівництвом американського дизайнера Брайана Корте у штаті Огайо намалювали незвичайне полотно із пластикових цеглинок(14 м –  у довжину та 6 – у висоту).  Особливість творіння ще й у тому, що його створили дітлахи. На картині зображена вантажівка. Зараз незвичайну роботу зберігають в одному із місцевих музеїв «Лего».

Рейтинг статьи
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментариев нет, будьте первым кто его оставит