Volkswagen Group: 2020 – буде складним для всіх

Содержание
  1. Автомобілі Volkswagen – оренда в Києві

Шеф концерну Volkswagen, Герберта Дісс, виступаючи на Всесвітньому економічному форумі в Давосі, розповів про амбіційні плани своєї компанії: залишити позаду американську компанію Tesla у гонці серед виробників електроавтомобілі.

Volkswagen Group: 2020 – буде складним для всіх

За його словами, в той час, як Tesla прокладає собі шлях вперед, німецький виробник скуповує компанії, які розробляють програмне забезпечення, та максимально збільшує інвестування в надійність транспортних засобів та в якість акумуляторних батарей. У визначений час вони не тільки зрівняються з Tesla, але й, можливо, залишать її позаду.

Адресуючи свою промову безпосередньо Ілону Маску, Дісс відверто сказав, що на сьогодні між автовиробниками розпочаті відкриті перегони. Але у Volkswagen оптимістично дивляться у майбутнє. Вони впевненні, що не тільки зможуть йти поряд з Tesla, але на певному етапі випередять їх. «Ми їдемо слідом за Tesla» – сказав Герберта Дісс.

Вже наприкінці цього року на світовий авторинок вийде електричний хетчбек компанії – Volkswagen ID3, прямий конкурент Tesla Model 3, завдяки якій американці значно підвищили рівень своїх продаж в Європі. Сьогодні ситуація склалася так, що вартість на ринку компанії Ілона Маска вперше за всю історію перевищила рівень в $100 мільярдів, і обійшла показник інвестиційної привабливості Volkswagen. До того ж, американці поки мають конкурентну перевагу в області електромобілів, програмного забезпечення та технологій, які знаходяться в основі переходу до електричної мобільності. Жару піддав і той факт, що буквально на днях американці придбали в Німеччині земельний наділ, на якому планують розпочати будівництво свого першого заводу в Європі.

У світлі всіх цих досягнень Tesla і зниження рівня продажу Volkswagen на китайському ринку на минулому тижні (що зовсім не дивує на фоні епідеміологічної ситуації в Китаї), Герберта Дісс звернувся безпосередньо до своїх топ-менеджерів з категоричною вимогою прискорити удосконалення технологій або залишити компанію. За його словами, їхня компанія повинна відповідати новим європейським показникам викидів, а це означає – необхідно створювати і пропонувати більш сучасні та екологічні автомобілі. Достатньо працювати на оплату штрафів.

Глава компанії Volkswagen сказав, що 2020 рік буде складним для всієї світової автомобільної промисловості, але вони, безсумнівно, йдуть в потрібному напрямку і роблять правильні речі для того, щоби завжди залишатися на достойному рівні.

Варто зазначити, що виступ глави німецького концерну члени форуму в Давосі завершили схвальними аплодисментами, а це – дуже гарний прогноз.

Автомобілі Volkswagen – оренда в Києві

Якщо ви також належите до прихильників автобренда Volkswagen, компанія РентДрайв пропонує до ваших послуг оренду наступних авто: Polo, Jetta, Passat, Touareg.

Рейтинг статьи
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментариев нет, будьте первым кто его оставит